Iskolánkban tanulóinknak lehetősége van zeneiskolai tanulmányok folytatására is a Szentlőrinci Alapfokú Művészeti Iskolával való szoros együttműködés által.
Gyermekeink saját iskolaépületünkben vehetnek részt a művészeti oktatásban, mely során a szaktanárok itt helyben végzik a képzést, így megkímélve a tanulókat az utazástól.
Szolfézst tanulnak, illetve fafúvós- és rézfúvós hangszerek közül választhatnak tanulmányaik során, s az előírt félévi-évvégi záróvizsgáikat is helyben rakhatják le, s munkájuknak része a hagyományosan minden év decemberében tartott Adventi Koncert is.
Nagy örömünkre szolgál, hogy tanulóink nagy létszámban szoktak részt venni a képzésben, élni a lehetőséggel.

Ezúton is köszönjük a Szentlőrinci AMI intézményvezetőjének és utazó pedagógusainak pozitív hozzáállását és lelkes munkáját!

VOLT EGYSZER EGY ZENEKAR...

A zeneiskola lelkes tanulóiból igen hamar "Zenekar" nőtte ki magát. Mind fáradhatatlan munkájuk, mind sikereik okán megérdemlik, hogy hosszasabban is bemutassuk őket. A következő oldal csak róluk szól: (Klikk a képre!)